silicasand
04 خرداد 1402 - 11:21

برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی ـ ورزشی «من و دختر گلم» در همدان

رویداد بزرگ فرهنگی ـ ورزشی «من و دختر گلم» به همت سازمان فرهنگی شهرداری همدان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، رویداد بزرگ فرهنگی ورزشی «من و دختر گلم» به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان به مناسبت روز دختر و طی دو روز در باشگاه ورزشی سازمان شهرداری در حال برگزاری است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در خصوص برگزاری این مراسم با بیان اینکه به فراخور مناسبت‌ها سازمان‌ فرهنگی شهرداری برنامه‌هایی را پیش‌بینی می‌کند اظهار کرد: جشن «من و دختر گلم» نیز از سلسله‌برنامه‌های دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) برنامه‌ریزی شده است.

هادی بلاغی با بیان اینکه برنامه‌های دهه کرامت با مشارکت سازمان شهرداری و حوزه‌های مختلف مناطق و سازمان‌ها در حال برگزاری است گفت: نخستین برنامه اهتزاز پرچم رضوی در چهارراه پژوهش بود و جشن روز دختر نیز در سالن ورزشی ابن سینا برگزار شد؛ این روزها هم در مجموعه باشگاه شهرداری جشن مادر _ دختری با برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود.

وی با تاکید به اینکه در ادامه دهه کرامت در میدان امام(ره) غرفه‌ها و چایخانه رضوی مستقر می‌شود و در اختتامیه این برنامه‌ها جشن بزرگ ولادت امام رضا(ع) را در میدان مرکزی خواهیم داشت خاطرنشان کرد: عید قربان تا غدیر برنامه دیگری است که با مدیریت ستاد مردمی غدیر و ستاد ملت امام حسین(ع) برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه به فراخور ماموریتی که سازمان شهرداری نسبت به ثبت جهانی هگمتانه دارد از سه ماه پیش برنامه‌هایی آغاز شده و اکنون نیز در حال اجراست گفت: در این راستا برنامه «نغمه‌های هگمتانه» به مدت ۱۰ شب برگزار می‌شود که به دنبال این هستیم با حضور خوانندگان مطرح کشوری در میدان هگمتانه، پیاده‌راه اکباتان تا میدان امام (ره) اجرایی شود.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه ۱۵ غرفه در حوزه ورزشی و فرهنگی نظیر آموزش شهروندی، جوانی جمعیت، سلامت و کسب و کار خانگی پیش‌بینی شده است اظهار کرد: دو غرفه خوراکی با هدف توجه به سلامتی راه‌اندازی شده و مواد غذایی چون لقمه ساده و بستنی در بین جمع حاضر توزیع می‌شود.

هادی بلوری با تاکید به اینکه هدف از برگزاری این برنامه آن است که فضای شادی را برای دختران شهر به همراه مادرانشان رقم بزنیم گفت: اجرای موسیقی، مسابقه، قرعه‌کشی، برنامه عمو حمید، تعبیه وسایل بازی و ورزش برای کودکان در این مراسم پیش‌بینی شده است.

پایان پیام/۸۹۰۲۶/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237514